15-ліття богословського збірника ЛПБА “Апологет”
листопада 29, 2018  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0006 150x150 15 ліття богословського збірника ЛПБА АпологетУ 2018 році виповнилось 15 років від започаткування у Львівській православній богословській академії (тоді – Львівській духовній академії) наукового академічного періодичного видання – богословського збірника “Апологет”.

З цієї нагоди у Львівській православній богословській академії відбулась пізнавальна зустріч, яку провів головний редактор збірника, ректор ЛПБА професор протоієрей Ярослав Ощудляк. У своєму слові отець ректор розповів студентам історію появи наукового видання, цілі, які були поставлені перед редакцією та труднощі, які виникали в робочому процесі.

Тоді своїми спогадами та творчими планами поділився із присутніми багатолітній відповідальний редактор журналу, декан богословського факультету Академії доцент протоієрей Назарій Лозинський.

Також на зустрічі виступив завідувач кафедри богослів’я та філософії ЛПБА доцент протоієрей Володимир Грех. Він закликав студентів до наукової праці та подякував редакції журналу за важливий внесок в утвердження Помісної Православної Церкви в Україні.

Завершилась зустріч настановчим словом отця Ректора.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія