Підсумкове засідання вченої ради у 2023 році
грудня 21, 2023  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті
IMG 35381 150x150 Підсумкове засідання вченої ради у 2023 році21 грудня у Львівській православній богословській академії відбулось підсумкове засідання вченої ради під головуванням ректора професора прот. Ярослава Ощудляка. Відкриваючи засідання, о. Ректор оголосив порядок денний та запросив до слова першого проректора прот. Михайла Сивака з навчальним на науковим звітом за результатами першого семестру. Отець проректор серед іншого анонсував видання у квітні 2024 року колективної монографії, присвяченої свят. Кирилу Олександрійськомудо 1580-ліття від дня його народження та закликав до посиленої праці над книгою.
Після цього про дисципліну та моральне виховання студентів доповів старший інспектор свящ. Андрій Кончило.
Наступний доповідач – декан богословського факультету ігумен Кипріан Лозинський – представив на затвердження вченої ради проєкт реорганізації кафедр академії. Вчена рада підтримала пропозицію декана та затвердила запропоновані зміни. Також вчена рада призначила завідувачів кафедр: кафедри біблійних та богословських дисциплін – прот. Романа Якимовського; кафедри філософських та церковно-історичних дисциплін – проф. митрополита Димитрія Рудюка; кафедри суспільних та практичних дисциплін – прот. Петра Політила.
Після цього о. Ректор представив викладачам допоміжний посібник з морального богословʼя, розроблений прот. Іваном Голубом.
На закінчення о. Декан оголосив про початок та тривалість другого семестру, який заплановано розпочати 22 січня 2024 року.
Наостанок кожен отримав солодкий подарунок та благословення від Владики Митрополита.
Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія