У ЛПБА відбулись заходи з нагоди 370-ліття від дня народження свят. Димитрія Ростовського
грудня 6, 2021  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 2190 150x150 У ЛПБА відбулись заходи з нагоди 370 ліття від дня народження свят. Димитрія РостовськогоНаприкінці грудня виповнюється 370- років з дня народження святителя Димитрія Туптала, Митрополита Ростовського. З нагоди цієї дати у Львівській православній богословській академії відбулись заходи із вшанування цього великого святого українця. 

Відкрив святковий захід ректор ЛПБА професор прот. Ярослав Ощудляк. Отець ректор наголосив на важливості постаті святителя Димитрія Ростовського для розвитку української богословської думки та агіографії.

Розпочалось святкування науковою доповіддю митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Рудюка про життя та труди святителя Димитрія. Владика Митрополит проілюстрував свій виступ книгами із власної бібліотеки, а також презентацією.

Після основної доповіді викладачі ЛПБА митр. прот. Володимир Якиляшек та прот. Іван Голуб презентували книгу: “Святитель Димитрій, митрополит Ростовський. Повчання та проповіді”, яку вони спільно перекладали, впорядковували та редагували.

Відтак грамотами та подарунками було нагороджено студентів, які відмінно та добре закінчили 2020-2021 навчальний рік:
Гриців Роман,
Ортинський Павло,
Севч Іван,
Цюпа Віталій,
Казьмір Христина,
Карпінка Леонід,
Харівський Роман.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія