Академічні дискурси: лекція Олега Березюка у ЛПБА
березня 26, 2019  |  Автор: Назар Лозинський  |  Статті

DSC 0794 150x150 Академічні дискурси: лекція Олега Березюка у ЛПБАУ Львівській православній богословській академії триває проект “Академічні дискурси”, в рамках якого 26 березня 2019 року відбулась зустріч студентів та викладачів із відомим політиком – народним депутатом України, головою парламенської фракції “Самопоміч”, психологом Олегом Романовичем Березюком.

У рамках зустрічі Олег Березюк прочитав лекцію “Межа світів”, у якій розповів про зустріч західної та східної цивілізацій на українських землях в історичному контексті. Також п. Олег показав різницю української та російської політичних ментальностей на прикладі творчості відомого художника Іллі Рєпіна; проілюстрував, як у радянський час маніпулювали свідомістю людей через нейролінгвістичне програмування на прикладі паралельних текстів казки І. Франка “Лис Микита” та цього ж тексту у редакції Максима Рильського.

Народний депутат наголосив на важливості формування свідомого суспільства через духовні інституції та відповів на питання студентів.

На завершення ректор ЛПБА проф. прот. Ярослав Ощудляк подякува гостеві за чудову лекцію та запросив до новихнаукових дискурсів. Після цього отець ректор провів для політика екскурсію Академією.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія