Академія підписала Меморандум про співпрацю
грудня 18, 2023  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті
IMG 2137 150x150 Академія підписала Меморандум про співпрацю 18 грудня 2023 року в головному корпусі Львівського торговельно-економічного університету відбулося урочисте підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Львівською православною богословською академією та Львівським торговельно-економічним університетом. Духовний Виш представляв ректор протоієрей Ярослав Ощудляк, якого супроводжував перший проректор протоієрей Михайло Сивак. На урочистому заході були присутні викладачі та студенти університету.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся ректор ЛТЕУ д.е.н., проф. Петро Куцик, який зазначив на важливості співпраці між закладами та наголосив на тому, що людина та держава є міцною тоді, коли у неї є тверда духовна основа.
Модератором заходу був директор Науково-практичного центру дослідження та захисту конституційних прав особи ЛТЕУ д.ю.н., професор Андрій Медвідь.
В рамках заходу ректор Львівської православної богословської академії митрофорний протоієрея к.б.н., професор Ярослав Ощудляк прочитав гостьову лекцію на тему «Актуальність християнських цінностей на сучасному етапі становлення України».
Фото – Олександр Гук
Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія