Академія взяла участь у святкуванні Ювілею Митрополита Димитрія
листопада 14, 2021  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті
255020859 4531287810299311 532917541836006122 n 150x150 Академія взяла участь у святкуванні Ювілею Митрополита Димитрія13 листопада митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відзначив своє 50-річчя від дня народження. Цього дня об 11:00 у Свято-Покровському кафедральному соборі було звершено подячний молебень, який очолив ювіляр у співслужінні архиєпископа Тернопільського і Бучацького Тихона та єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея.
Владиці митрополиту також співслужили члени Єпархіальної Ради та отці-декани Львівсько-Сокальської єпархії: секретар єпархіального управління митр. прот. Володимир Бачинський; ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк; митр. прот. Ігор Курпіта; архімандрит Маркіян Каюмов; митр прот. Ярослав Дуда, Львівський декан; митр. прот. Володимир Легкий, Золочівський декан; митр. прот. Ярослав Шикула, Кам’янка-Бузький декан; митр. прот. Василь Шира, Бродівський декан; митр. прот. Петро Салабай, Буський декан; митр. прот. Григорій Манюк, Пустомитівський декан; митр. прот. Зиновій Середницький, Радехівський декан; митр. прот. Степан Кіндрат, Жовківський декан; митр. прот. Михайло Гнатів, Сокальський декан; митр. прот. Роман Шак, Городоцький декан; митр. прот. Олег Коваль, Перемишлянський декан; архимандрит Онуфрій Ляда (Рівнеська єпархія) та інші отці й прибулі гості.
На закінчення подячного молебню з 50-ти річчям від Дня Народження митрополита Димитрія привітали архиєпископ Тернопільський і Бучацький Тихон та єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей.
Також на ім’я митрополита Димитрія надійшла вітальна адреса від Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого митрополита Епіфанія.
Зі словом вітання до ювіляра від Єпархіальної Ради, усього духовенства єпархії, духовної школи, викладачів та студентів звернувся ректор Львівської православної богословської академії митр. прот. Ярослав Ощудляк.
Від імені митрополита Львівського Макарія владику Димитрія привітав секретар єпархії митр. прот. Руслан Матвієнко.
Вітальна адреса на ім‘я владики-ювіляра надійшла від намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архиєпископа Вишгородського Агапіта.
Привітали митрополита Димитрія з 50-ти річним ювілеєм Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль, (вітання зачитав Андрій Юраш), голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький (вітання зачитав заступник Іван Собко), голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, міський голова м. Львова Андрій Садовий, (вітання від голови зачитав голова департаменту «Адміністрації міського голови» Євген Бойко), народний депутат України Ростислав Тістик, депутати обласної ради, отці та парафіяни.
У свою чергу митрополит-ювіляр подякував усім за привітання, нагадавши присуттнім, що прожиті роки – це перш за все боротьба з гріхами і кожна людина, не тільки архієрей, повинна це усвідомлювати.
На закінчення молебня прозвучало многоліття, а потім усіх присутніх митрополит наділив благословенням.
За матеріалами Львівсько-Сокальської єпархії
Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія