Благочинний академічного храму звершив молитву у ЛОДТРК
жовтня 13, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0027 1024x6811 150x150 Благочинний академічного храму звершив молитву у ЛОДТРК13 жовтня з благословення Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського Димитрія благочинний академічного храму свят. Іоана Золотоустого прот. Назарій Лозинський на запрошення керівництва Львівської обласної державної телерадіокомпанії звершив молебень до Пресвятої Богородиці перед Її фігурним зображенням “Покрова”, що на території ТРК.

Традиційно, протягом десяти років напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці усі працівники на чолі із керівництвом телерадіокомпанії спільно моляться до Матері Божої, просячи благословення у трудах на наступний рік. Цьогоріч очолити спільну молитву керівництво запросило благочинного академічного храму.

На молебні прот. Назарій виголосив молитву до Матері Божої за Україну, воїнів та весь український народ. Після молебня отець Назарій звернувся до присутніх зі словом, у якому наголосив, що Пресвята Богородиця є нашою Матір’ю і “ми доручені Їй Спасителем у час Її найбільших страждань, на горі Голгофі. Тому і в наших стражданнях, втратах, ударах долі і випробувавнням саме Діва Марія є нашої підтримкою і Ходатайкою перед Своїм Сином, а нашим Богом“. Одночасно отець благочинний нагадав, що і під час життєвих радостей ми повинні звертатись до Матері Божої так, як звернулись до Неї під час весілля у Кані Галилейській весільні слуги і Вона виблагала Свого Сина допомогти їм. “Нам же залишається почути із глибини століть слова Богородиці: “Що Він скаже вам те зробіть”, - наголосив прот. Назарій, – і сповняти волю Ісуса Христа. Творити діла милосердя, сіяти навкого себе добро, бути світлом для світу, і тоді покров Матері Божої ніколи нас не покине“.

Після цього о. Назарій виголосив многоліття керівнику ТРК п. Хвойницькому Михайлу Григоровичу та усім працівникам компанії.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія