Богослужіння у смт. Брюховичі
вересня 18, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

110 150x150 Богослужіння у смт. Брюховичі15 вересня в рамках візиту Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України у Львівсько-Сокальську єпархію, Його Святість очолив Божественну Літургію у Свято-Введенському храмі селища Брюховичі (м.Львів).

Його Святості співслужили: митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Волинський і Луцький Михаїл, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, єпископ Коломийський і Косівський Юліан, єпископ Володимир-Волинський Матфей, секретар Львівсько-Сокальської єпархії митр. прот. Володимир Бачинський, настоятель храму, ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк, львівський благочинний митр. прот. Ярослав Дуда, ключар Свято-Покровського кафедрального собору митр. прот. Павло Кочкодан та інші запрошені настоятелем священики.

Після Літургії та вручення високих церковних нагород Святіший Патріарх Філарет освятив пам’ятний хрест, встановлений на честь 1025-ліття Хрещення Русі.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія