Декан богословського факультету ієром. Кипріан Лозинський взяв участь у презентації книги
серпня 2, 2021  |  Автор: Назар Лозинський  |  Статті
226836941 4668278736530339 1832441623176299718 n 150x150 Декан богословського факультету ієром. Кипріан Лозинський взяв участь у презентації книги29 липня 2021 року у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва відбулася презентація книги «Феномен онлайн-причастя. Рефлексії. Полеміка. Перспективи», підготовленої Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира та Центром релігійної безпеки. У презентації книги з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія також взяв участь один із її авторів – декан богословського факультету ЛПБА ієром. Кипріан Лозинський.
Видання презентували укладачі – Тетяна Деркач та Дмитро Горєвой. Обоє – журналісти, які у своїх роботах висвітлюють актуальні події з релігійного життя. У своєму слові до присутніх митрополит Переяславський і Вишневський Олександр наголосив на тому, що сучасна ситуація потребує обговорення, яке не можливе без висловлення різних думок. Саме з добірки різних точок зору і складається книга.
Феномен «онлайн-причастя» – це кардинально новий виклик, перед яким постала Церква внаслідок пандемії коронавірусу COVID-19.
Презентована книга – це лише перша рефлексія на феномен.
У презентації взяли участь богослови, автори статей, що ввійшли до видання, громадські та політичні діячі, представники ЗМІ та журналісти, що пишуть на релігійні теми.
На запрошення організаторів зі словом виступив ієром. Кипріан.
Також на презентації книги були присутні: протодиякон академічного храму свят. Іоана Золотоустого Володимир Віняр та студенти ЛПБА – Роман Харівський, Тарас Добрянський та Олександр Гук.
Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія