Декан богословського факультету взяв участь у першому засіданні Синодальної комісії з міжхристиянських відносин
грудня 17, 2019  |  Автор: Назар Лозинський  |  Статті

80100714 3008819219142974 4735487767834787840 o 150x150 Декан богословського факультету взяв участь у першому засіданні Синодальної комісії з міжхристиянських відносинУ понеділок, 16 грудня 2019 року, в Музеї пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, що розташований в Голосіївському районі столиці, під головуванням Преосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулося перше засідання Синодальної Комісії з міжхристиянських відносин Православної Церкви України.

Участь у роботі комісії взяв декан богословського факультету ЛПБА прот. Назар Лозинський.

Зустріч розпочалася з молебню про початок усякого доброго діла, який було звершено в Спасо-Преображенському соборі, на території якого, власне, й розташований Музей.

По завершені молебню відбулося саме засідання, яке значною мірою носило установчий характер. Владика Димитрій, як Голова Комісії, звернувся до учасників із вітальним словом окресливши власне бачення мети та завдань цієї синодальної установи; в рамках обговорення кожному з присутніх було дано змогу висловитись, запропонувавши конкретні напрямки діяльності та можливі шляхи їх реалізації.

Серед постанов було визначено підготувати можливий перелік таких завдань до наступного засідання Комісії, призначивши осіб, які всередині самої Комісії відповідатимуть за конкретні напрямки, інформуючи зібрання про поточний стан речей у своїй сфері, а також випрацювати проект положення про Комісію з міжхристиянських відносин ПЦУ.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія