Делегація ЛПБА відвідала Львівську духовну семінарію
жовтня 9, 2019  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 00951 150x150 Делегація ЛПБА відвідала Львівську духовну семінарію9 жовтня 2019 року делегація Львівської православної богословської академії ПЦУ у складі ректора професора протоієрея Ярослава Ощудляка та декана богословського факультету доцента протоієрея Назарія Лозинського з нагоди актового дня Львівської духовної семінарії ПЦУ – дня пам’яті святого апостола Іоана Богослова – відвідала братню Духовну Школу.

Гостей зустрів інспектор ЛДС протоієрей Євген Толочкевич та викладачі Семінарії. З нагоди дня небесного покровителя ректор ЛПБА вручив для бібліотеки Семінарії добірку нових наукових та навчальних напрацювань ЛПБА.

Опісля делегати зустрілись із керуючим Львівською єпархією ПЦУ Високопреосвященним Митрополитом Макарієм.

Тоді гості були запрошені на святковий обід, під час якого мали можливість поспілкуватись зі студентами Львівської духовної семінарії, обмінятись взаємними думками та побажаннями.

Також братні Школи обмінялись запрошеннями взяти участь у наукових заходах, що проходитимуть у навчальних закладах. Ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк закликав студентів ЛДС знайомитись та товаришувати зі студентами ЛПБА для творення спільної студентської спільноти.

Після цього усі помолились у кафедральному Свято-Успенському соборі м. Львова.

Зустріч проходила у надзвичайно дружній та теплій атмосфері. Щирість господарів та відкритість гостей свідчили про любов і повагу, яка панує в єдиній Православній Церкві України.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія