Делегація ЛПБА взяла участь у святкуванні актового дня Волинської православної богословської академії
жовтня 25, 2021  |  Автор: Кипріан Лозинський  |  Статті
IMG 7092 150x150 Делегація ЛПБА взяла участь у святкуванні актового дня Волинської православної богословської академії23 жовтня 2021 року в день пам’яті собору Всіх святих землі Волинської у Волинській православній богословській академії були проведені святкові заходи з нагоди Актового дня та трьох ювілеїв (225-ліття заснування, 30-ліття відродження, 10-ліття надання статусу академії). Участь у святкуванні взяла також делегація ЛПБА у складі викладача Академії, завідувача канцелярії Львівсько-Сокальської єпархії прот. Артема Бабленюка та старшого інспектора Академії свящ. Андрія Кончила.
Божественну літургію у кафедральному храмі Святої Трійці міста Луцька очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Його Високопреосвященству співслужили: єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Херсонський і Каховський Борис, ректор Волинської православної богословської академії прот. Володимир Вакін, канцлер Волинської єпархії прот. Миколай Цап, ректор Рівненської духовної семінарії прот. Віталій Лотоцький, доцент кафедри культурології, релігієзнавства та теології філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича прот. Микола Щербань, викладач Львівської православної богословської академії прот. Артем Бабленюк, гості та викладачі ВПБА.
Під час святкового богослужіння, відбулась хіротонія на диякона студента 4 курсу Синчини Андрія.
Молебень закінчився урочистою посвятою першокурсників. Студенти отримали благословення на носіння підрясника, склали присягу та урочисто отримали від адміністрації Академії залікові книжки.
Святкове богослужіння завершилось спільною світлиною.
Опісля в Актовому залі ВПБА розпочалася урочиста частина свята із вступного слова ректора прот. Володимира Вакіна. Отець Володимир у своєму слові привітав запрошених гостей, викладачів, студентів зі святом та виголосив доповідь про здобутки духовного вишу за попередні Академічні роки, а також анонсував видання трьох книг. Також із вітальними словами виступили гості свята.
Свято завершилося урочистим многоліттям.
Інформація та фото – Волинська православна богословська академія
Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія