Делегати ЛПБА взяли участь у Міжнародній конференції
листопада 10, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 1046 150x150 Делегати ЛПБА взяли участь у Міжнародній конференції6 листопада 2014 року на запрошення ректора Ужгородської української богословської академії отця-доктора архімандрита Віктора (Бедя) та із благословення ректора Львівської православної богословської академії митр. прот. Ярослава Ощудляка делегація ЛПБА у складі Вченого Секретаря  прот. Любомира Хомина, свящ. Артема Бабленюка та студента 6-го курсу Івана Венгрина взяла участь в VIII міжнародній конференції.

Також у цій конференції взяли участь представники Волинської ПБА, та Івано-Франківського богословського інституту. Прот. Любомир Хомин у пленарному засіданні виголосив слово вітання від імені Львівської духовної школи, у якому побажав отцю ректору архімандриту Віктору (Бедю), професорсько-викладацькому складові та студентам Університету надалі слідувати справами любові, бо без неї неможливе життя із Богом. Після обіду робота продовжилась у секціях.

У першій секції, яка була присвячена темі: “Духовно-історичний простір становлення та розвитку Православ’я на українських землях“, взяли активну участь представники ЛПБА, виступивши зі своїми доповідями з даної тематики. На завершення о.архім. Віктор (Бедь) подякував гостям та на згадку подарував Служебники, виданні Університетом.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія