Дні духовної віднови у Львові
грудня 16, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0063 150x150 Дні духовної віднови у ЛьвовіУ Львові 13-14 грудня, тривали передріздвяні екуменічні реколеції на тему «Жертовність і милосердя». Участь у реколекціях взяли духовенство та миряни різних конфесій нашого міста. Під час днів духовної віднови учасники молилися на Богослужіннях у трьох храмах Львова: Свято-Георгіївському кафедральному соборі (УПЦ), Гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла (УГКЦ) та храмі Святителя Іоана Золотоустого (УПЦ КП). Реколекції організувала команда проекту «Духовна велич Львова» за підтримки управління внутрішньої політики ЛМР.

З благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія участь у днях духовної віднови взяв благочинний академічного храму свят. Іоана Золотоустого свящ. Назарій Лозинський, один із блогерів сайту “духовна велич Львова”.

У перший день реколекцій учасники взяли участь у Літургій у Свято-Георгіївському кафедральному соборі (УПЦ). Після якої у малій сесійній залі Львівської міської ради відбулися дві духовні науки під час яких учасники спільно з ієромонахом Маркіяном (Каюмовим), прес-секретарем Львівської єпархії УПЦ та о. Тарасом Островським, студентським капеланом ЛНУ ім. І.Франка, священиком УГКЦ міркували над тим, що спонукає нас бути милосердними і жертовними, як нам побачити ближнього, який потребує допомоги, про жертвенну любов агапе та служіння людям.

Крім того реколектанти переглянули фільм «Мій ангел-охоронець» після якого зав’язалася жвава дискусія участь у якій взяв і о. Назарій Лозинський викладач Львівської православної богословської академії УПЦ КП.

Перший реколекційний день завершився Літургією  у Гарнізонному храмі св.апостолів Петра і Павла та вечірньою молитвою разом із октетом “Теофорос” Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

Другий день екуменічних реколекцій у Львові розпочався з недільного Боголужіння в академічному храмі Святителя Іоана Золотоустого та третьої реколекційної науки від викладача Львівської православної богословської академії УПЦ КП о.Назарія Лозинського, який на Євангельському прикладі розмови Ісуса Христа з багачем роз’яснив істинну суть діл милосердя та як правильно їх вчиняти.

На думку організаторів, екуменічні реколекції дали чудову нагоду пізнати традиції одні одних, спільно помолитися, застановитися над важливими питаннями у цей різдвяний піст та відчути духовну єдність.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія