ДУМКИ СУЧАСНИХ НАУКОВЦІВ ПРО МОЛИТВУ
вересня 21, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Роздуми, Статті

24418840 a0955bef9c91 ДУМКИ СУЧАСНИХ НАУКОВЦІВ ПРО МОЛИТВУСутність молитви – поселити небеса в собі
Сучасною наукою вже доведена реальність існування Універсальної Свідомості, Абсолюту, або, як ми звикли казати, — Бога. Більшість провідних вчених світу змінили свої погляди на користь існування Космічного Розуму. У цьому плані є показовим такий приклад. Академік О. О. Акімов у 55-річному віці вирішив охреститися. Священик його спитав: «Ви справді вірите в Бога?» На що академік, директор Міжнародного Інституту прикладної та теоретичної фізики О. О. Акімов відповів: «Ні, не вірю. Я абсолютно точно знаю, що Він є!»
До останнього часу традиційна медицина вбачала свій розвиток у подальшому вдосконаленні технічних пристроїв та технологій, намагаючись таким чином лікувати людину від наслідків, а не від причини, не визнаючи, що причини захворювань знаходяться саме в духовній сфері. Одному видалили гланди, а вони виросли знову; другому відтяли гангренозний палець, а хвороба пішла далі на всю ногу; третій все життя лікується від діабету; четвертий роками намагається позбутися порушення функції щитовидної залози і т. д. Людина починає збентежено думати, що ж буде з її здоров’ям далі?

Недавно на міжнародній конференції «Геофізика та сучасний світ» фізики та біологи зійшлися на думці, що стільки змінивши життєві орієнтири зі споживацьких на духовні ми отримаємо змогу покращити рівень здоров’я. більшість учених визнала і той факт, що хвороби беруть свій початок у нашому біологічному енергетичному полі коли людина починає нехтувати законами Неба і ставить своє «я» понад усе. А доктор медичних наук, професор О. А. Машков прямо заявив, що сучасний лікар має бути тісно пов’язаний з Богом. Він вважає, наприклад, що не варто вранці, розплющивши очі, зразу зіскакувати з ліжка. Спочатку потрібно зробити енергоінформаційну зарядку, тобто розпочати день з молитви. Вона не обов’язково повинна бути точно такою, як у церкві. Головне, щоб вона наскрізь пронизувала вашу душу. Молитва може звучати так: «Господи! Дякую Тобі за те, що я живий та здоровий, що я виспався. Допоможи мені, Господи, в моїх насущних діяннях сьогоднішніх. Пробач мені, Господи, за гріхи вчорашні!».

До речі, з приводу молитви інший російський академік Г. М. Шипов додав, що для покращення здоров’я буде ще ліпше, якщо молитву промовляти вголос. Американські вчені у лікарні св. Луки, що в місті Канзас-Сіті, провели цікавий експеримент, щоб пересвідчитись у благодатному впливі молитви під час лікування. Вони розділили групу з 1000 хворих, які проходили лікування у кардіологічному відділенні, на дві. За одну з цих груп почали денно і нощно молитися добровольці. Вчені постаралися зберегти чистоту експерименту: про нього не було відомо ні самим хворим, ні їхнім родичам. А самі добровольці знали лише ім’я хворого, за якого мали молитися, бажаючи йому повного одужання. Через чотири тижні був отриманий вражаючий результат: серед хворих, за здоров’я яких підносились прохання до Всевишнього, було значно менше ускладнень, у них швидше зникав біль у ділянці серця, було набагато менше порушень ритму серцевої діяльності. Автори експерименту зробили висновок, що вплив на здоров’я за допомогою молитви є досить ефективним доповненням до традиційного лікування.

Особливо цілющими якостями володіє молитва, прочитана біля свічки. За дослідженнями доктора біологічних наук П. П. Гаряєва та кандидата технічних наук Г. Г. Тертишного, «коли над свічкою чигають молитву, звукові вібрації спричиняють коливання вогню, і він перетворює їх в електромагнітні хвилі, які підносяться до Бога. Потім іде зворотній ефект — на людину сходить Божа благодать, яка зцілює тіло і душу». За їхніми рекомендаціями, можна скористатися як відомою молитвою «Отче наш», так і багатьма іншими. Можна спробувати проказати текст молитви: «Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене грішного!», або просто промовити: «Владико, я в руках Твоїх, помилуй мене з волі Твоєї, і якщо мені корисно, то зціли мене».

А ось свідчення одного із відомих світил медицини: “Як лікарю-анестезіологу, мені частенько доводилося зустрічатися з драматичними випадками порушень здоров’я. Я помітив, що чим вихованіша людина духовно (вона може бути і не така вже освічена), тим швидше вона звільняється від ознак хвороби. Не раз чув, як, ідучи на операцію, люди зверталися до Бога у молитві і бачив, як після цього вони заспокоювалися, почували себе набагато сміливішими, світлішими, переставали хвилюватися”.

Недарма кажуть, що сутність молитви полягає не в тому, щоб поселитися на небесах, а в тому, щоб поселити небеса в собі.

За матеріалами преси підготував свящ. І. Голуб

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія