Екуменічна молитва
лютого 10, 2015  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

7 150x150 Екуменічна молитваНа завершення Тижня Молитов за єдність християн 24 січня, у вігілію Свята Навернення Апостола Павла, у Львівській Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася міжконфесійна молитва, у якій, з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, взяли участь представники Львівської православної богословської академії.

Перед початком всі учасники в процесії прийшли до головного вівтаря. Представники кожної конфесії несли у руках глечики з водою, якою перед вівтарем наповнили джерело хрестильної води на знак того, що всі християни об’єднані водою Святого Хрещення.

Далі був проведений молебень, який цьогоріч очолили представники Української Православної Церкви Киівського Патріархату на чолі з ректором ЛПБА митрофорним протоієреєм Ярославом Ощудляком. Отцю ректру співслужили прорекор ЛПБА прот. Михаїл Сивак та викладач ЛПБА, завідувач канцелярії Львівсько-Сокальської єпархії свящ. Артем Бабленюк. Під час звершення молебня співав квартет ЛПБА: благочинний академічного храму свят. Іоана Золотоустого свящ. Назарій Лозинський, клірик академічного храму дияк. Володимир Віняр, студенти ЛПБА Костів Олег та Грициняк Мар”ян.

Також участь у молитві взяли представники Української Греко-Католицької Церкви, Вірменської Апостольської Церкви та протестантських спільнот.

Після молебню розпочалася меса, яку очолив єпископ-помічник Львівської Архидієцезії Леон Малий. Літургію своїми співами прикрасив молодіжний хор Львівської Катедри.

Після Літургії отець ректор звернувся до присутніх зі словом, у якому наголосив, що справжні християни, як і східні та західні Отці, єднаються навколо Христа у любові та виконанні заповідей Нагірної Проповіді.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія