Храмове свято с.Гійче Жовківського благочиння
листопада 15, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події

16 Храмове свято с.Гійче Жовківського благочиння14 листопада 2011 року, в день пам’яті святих безсрібників Косми і Даміана, з благословення Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського ректор Львівської православної богословської академії УПЦ КП митр. прот. Ярослав Ощудляк очолив святкову Божественну Літургію у селі Гійче Жовківського благочиння.

Отцю-ректору співслужили: благочинний Жовківського благочиння, митр. прот. Степан Кіндрат; інспектор ЛПБА митр. прот. Василь Ховзун; економ ЛПБА прот. Ігор Михайлів та собор духовенства Жовківського та інших благочинь Львівсько-Сокальської єпархії.

Прикрашав богослужіння спів місцевого хору. Також великою радістю празника було те, що до Євхаристійного Христа приступило багато причасників, серед яких було багато малих дітей.

На закінчення Літургії проповідь про значення любові до Бога і ближнього на прикладі життя святих безсрібників виголосив ректор ЛПБА о. Ярослав Ощудляк. Також отець-ректор передав благословення та привітання митрополита Димитрія із храмовим святом громаді с.Гійче.

Після цього настоятель храму митр. прот. Петро Бігун подякував гостям-священикам (із них деякі є вихідцями с.Гійче), усім парафіянам та меценатам, а особливо депутатові Львівської обласної ради п. Тарасові Козаку, стараннями якого у селі вже зведено частину нового величавого храму. Чин закладення каменя на будівництво цього храму звершив минулого року Високопреосвященніший митрополит Димитрій.

Після завершення богослужіння духовенство і численні вірні с.Гійче та навколишніх сіл звершили обхід навколо храму та окроплення усіх освяченою водою.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія