Храмове свято в ЛПБА
листопада 27, 2010  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, Ректор

празник Храмове свято в ЛПБА26 листопада Свята Православна Церква вшановує пам’ять одного із найбільших святих – святителя Іоана Золотоустого, архієпископа Константинопольського. Особливо це свято відзначає Львівська православна богословська академія, оскільки академічний храм посвячений на чесь цього великого Отця та Вчителя Церкви Христової.

празник 11 Храмове свято в ЛПБАЦього року святкування у ЛПБА набули особливого колориту та урочистості, оскільки саме тепер Львівські духовні школи відзначають 20-ліття від свого заснування.

25 листопада увечері ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк із викладачами у священному сані відслужив святкову Всенічну.

26 листопада у день свята ректор ЛПБА, інспектор ЛПБА та викладачі у священному сані звершили святкову Божественну Літургію. За Літургією проповідь про приклад святителя Іоана Золотоустого для кожної людини виголосив інспектор ЛПБА митр. прот. Василь Ховзун.

Після Літургії було звершено подячний молебень до святителя Іоана Золотоустого і отець ректор виголосив повчальне слово, у якому коротко найперше передав щирі і теплі привітання та батьківське благословення викладачам, студентам та працівникам ЛПБА від Його Високопреосвященства митрополита Львівського і Сокальського Димитрі, який з благословення священноначалія перебуває з архіпастирським візитом у Австралії. празник 21 Храмове свято в ЛПБАТакож отець Ярослав розповів про життя святителя та співставив його із 20-літнім існуванням Львівських Духовних Шкіл. “У нас, як і у великого святителя, були часи злетів і часи падінь, часи зневаги і часи прославлення. Але, як і святитель, ми ніколи не шкодували про те, що розпочали цю велику справу. “Слава Богу за все”,- ці знаменні слова стали гаслом нашого життя і повинні бути гаслом кожного із вас, дорогі студенти”.

празник 31 Храмове свято в ЛПБАПісля короткої перерви усі зібрались на урочистий акт. На акті отець ректор зачитав актову промову, у якій детально описав історію Львівських духовних шкіл від заснування до сьогоднішнього дня.

На адресу Академії прийшло чимало привітань, зокрема від митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, митрополита Рівненського і Острозького Євсевія, ректора КПБА єпископа Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Епіфанія, єпископа Сумського і Охтирського Мефодія, єпископа Тернопільського та Бучацького Нестора, ректора ВДС митр. прот. Ігоря Швеця, благочинного Дрогобицького благочиння митр. прот. Ігоря Пулика та багатьох випускників ЛДА і С, котрі зачитав отець Інспектор.

празник 4 Храмове свято в ЛПБАЗ благословення владики Димитрія та враховуючи результати успішності студентів  у 2009-2010 н.р. отець ректор нагородив кращих студентів похвальними грамотами. Батькам студентів, які закінчили 2009-2010 н.р. на відмінно, було надіслано подячні листи.

Спогадами про життя Львівських духовних шкіл поділились один із найстарших викладачів ЛДА і С благочинний м.Львова митр. прот. Ярослав Дуда та один із перших випускників викладач ЛПБА митр. прот. В.Грех.

Після урочистого акту, невеликого концерту та спільної фотографії учасники свята відбули на святковий обід.празник 5 Храмове свято в ЛПБА

празник 6 Храмове свято в ЛПБАпразник 7 Храмове свято в ЛПБАпразник 8 Храмове свято в ЛПБАпразник 9 Храмове свято в ЛПБАпразник 10 Храмове свято в ЛПБА


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія