Храмовий празник у с.Оброшино
червня 5, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті  |  Ректор

111 150x150 Храмовий празник у с.Оброшино4 червня, в день Святого Духа, ректор львівської Православної Богословської Академії прот. Ярослав Ощудляк з благословення Високопреосвященнішого Димитрія митрополита Львівського і Сокальського на запрошення настоятеля Свято-Духівського храму прот. Ігоря Рибака очолив святкове богослужіння у с. Оброшино Пустомитівського благочиння.

Отцю ректору співслужили: благочинний Пустомитівського благочиння прот. Григорій Манюк, настоятель храму с. Семенівка Пустомитівського благочиння прот. Ігор Сав’як, викладач ЛПБА настоятель храму с. Мавковичі Городоцького благочиння прот. Володимир Грех та інші.

Після закінчення Літургії отець ректор передав отцю Ігорю Рибаку та його пастві благословення і привітання правлячого архієрея митрополита Димитрія та запевнив їх у неусипній молитві архіпастиря за успішне закінчення будівництва нового храму. Також отець ректор звернувся до усіх присутнім із повчальним словом, у якому розкрив сутність великого покликання і подвигу християнина та роль у цьому благодаті Святого Духа.

Після цього собор духовенства серед мурів нового храму звершив водосвятний молебень.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія