ХРИСТОС ВОСКРЕС
квітня 15, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Творчість

Pasha 150x150 ХРИСТОС ВОСКРЕСПрес-служба ЛПБА вітає із Великоднем керуючого Львівсько-Сокальською єпархією митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, ректора, викладачів, працівників та студентів Львівської Духовної Школи!

“Воскресіння день, і просвітімось торжеством, і один одного обіймімо. Промовмо: “Браття”, і тим, що ненавидять нас, простім все, заради Воскресіння…”.

Обіймаючи Вас братньою любов’ю, разом із жінками-мироносицями викликуємо: “ХРИСТОС ВОСКРЕС!“. А разом із Ним воскресає проклята через гріх праотців земля, воскресає упала людська природа, воскресає кожен із нас! Що може бути більшим від радості майбутнього воскресіння? Що може зрівнятись із надією на вічне блаженне життя, яке дарує нам Воскреслий Бог? Тому цією радістю хочемо поділитись із Вами, щоб вся повнота Церкви, злившись в один вселенський хор, співала: Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував!

Нехай Воскреслий Христос повнить Ваше серце любов’ю, підкріплює тіло здоров’ям і силами, зміцнює душу вірою та непохитним упованням на Боже милосердя, допомагає у труднощах, звершує благі наміри і веде до поставленої цілі.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! – ВОІСТИНУ ХРИСТОС ВОСКРЕС!

 З любов’ю у Христі Воскреслому, голова прес-служби ЛПБА

Назарій Лозинський

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія