Іс полла еті, Деспота!
листопада 13, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

Митрополит 150x150 Іс полла еті, Деспота!Уся повнота Львівської православної богословської академії УПЦ КП вітає Високопреосвященнішого ДИМИТРІЯ, митрополита Львівського і Сокальського із Днем Народження.

Ваше Високопреосвященство! День народження не несе такого значення для християнина як день небесного покровителя, все ж він – особливий. Чим же особливий цей день? Постійно, у круговерті життя ми дивимось у майбутнє, туди, де наші мрії, надії, сподівання і цілі. Ми будуємо плани, визначаємо пріоритети, ставимо завдання… І все це ми бачимо перед собою, у світлі перспективи. А от день нашого народження – це мить повернення у минуле. Це день, коли ми повертаємось, щоб подивитись, що із запланованого ми здійснили, яких цілей досягли, що нам вдалось, а що не вдалось. Так буває у пересічної людини. У християнина все по-іншому. Справжній християнин дивиться не на те, що здійснив, чи не здійснив, а на те, наскільки він наблизився до спасіння, наскільки добро його серця не піддалось злу світу, наскільки його внутрішнє світло світить у світі. Саме цим для християнина є особливим день його народження.

Тож сьогодні, вітаючи Ваше Високопреосвященство із днем Вашого народження ми бажаємо, щоб Ваше світло ставало із кожним днем яскравішим, щоб шлях до вічного життя був увінчаний Божою ласкою, щоб Ваші численні добрі діла свідчили про високе покликання бути архіпастирем стада Христового! А ми молимось повсякчасно, щоб у цьому Вам допомагав Господь, Його безтілесні слуги-ангели і всі святі! Нехай у цей святковий для Вас день Вас огортає покров Пресвятої Владичиці Богородиці і нехай він перебуває над Вами на многая і благая літа!

Іс полла еті, Деспота!

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія