У ЛПБА відбулись IV Християнські постові читання
березня 17, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 9693 150x150 У ЛПБА відбулись IV Християнські постові читання16 березня у Львівській православній богословській академії відбулись IV Християнські постові читання. Загальна тема цьогорічних читань: “Любов та її прояви у контексті християнської думки”.

Відкрив постові читання ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, звернувшись до присутніх зі вступним словом, у якому передав учасникам вітання та благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та роз’яснив хід роботи наукового заходу.

У роботі постових читань взяли участь викладачі та студенти ЛПБА, а також гості-науковці, серед яких професори Університету Мартіна Лютера (м. Халє-Вітенберг, Німеччина) Рейхард Тьоле та Мартін Іллєрт.

Учасники конференції обговорювали широке коло питань, пов’язаних із найбільшою християнською чеснотою – любов’ю. Доповідачи висвітлювати різні аспекти проявів любові у світі: християнський діалогім як комунікацію любові, жертовну любов Спасителя, любов до Бога у творах отців-пустельників, любов Богородиці до людства, любов до ворогів тощо.

Обговорення доповідей продовжувалось у дебатах.

До постових читань було видано збірник матеріалів.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія