IV Міжнародна наукова конференція
листопада 24, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, викладачі, конференція, Проректор, Ректор, студенти

120 IV Міжнародна наукова конференція24-25 листопада у Львівській православній богословській академії з благословення Високопреосвященнішого Димитрія митрополита Львівського і Сокальського проходить IV Міжнародна наукова конференція “Християнська сакральна традиція: віра, духовність, мистецтво“.

Традиційно, перший день конференції минув у пленарних засіданнях, на яких були присутні доповідачі із тринадцяти навчальних закладів та науково-культурних організацій з Польщі, Білорусі та різних міст України (Київ, Львів, Рівне, Нововолинськ тощо).

До конференції Львівська православна богословська академія видала збірник матеріалів.

Після уставної молитви роботу конференції розпочав ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк. Отець-ректор привітав учасників наукового зібрання, передав усім щирі привітання та благословення Митрополита Димитрія та закликав усіх до плідної праці.

Ведучий пленарного засідання – директор церковно-археологічного музею ЛПБА п.Андрій Цибко – розпочав наукову частину конференції.

У перерві між засіданнями учасники заходу мали час для неформального спілкування за чашкою кави.

На завершення першого пленарного дня отець-ректор подякував усім доповідачам та учасникам конференції та висловив сподівання на продовження наукової співпраці.

Другий день наукової конференції, 25 листопада, проходитиме на виїзді: доповідачі матимуть змогу ділитись своїми науковими напрацюваннями у храмах Львівщини, розповідаючи на місцях про мистецько-історичні пам’ятки у м.Кам’янка-Бузька, м.Буська, с.Батятичі, с.Воля Деревлянська та с.Воляни.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія