У рамках наукового проекту між Львівською православною богословською академією і філософським факультетом Ганноверського університуту імені Лайбніца першокусники ЛПБА мали можливість ознайомитися з методою навчання в німецьких університетах.
Науковий працівник кафедри богослів‘я та релігієзнавства Ганноверського університету та настоятель Свято-Володимирівської громади міста Ганновера прот. Андрій Федчишин прочитав дві лекції за принципом блок-семінарів: інтенсивних лекцій, які практикують у німецьких вищих навчальних закладах запрошені доценти з інтервалом шість-вісім занять на семестр. При цій формі занять студенти поглиблено вивчають певну тему, отримуючи на лекціях докладну інформацію та методи її опрацювання.
На першому занятті семінаристи ознайомилися з формами сприйняття дійсності та їх застосуванням при дослідженні біблійних текстів за принципом професора вказаного університету доктора Алоіса Стімпфле. Конструктивізм та історично-критична методика повинні допомогти першокурсникам у їхньому вивченні соціально-політичної та релігійної ситуації в Палестині на час земного життя Ісуса Христа. Друге заняття було посвячене самій темі блок-семінару “Історичний Ісус з Назарету” на базі книги німецького біблеїста Герда Тайсена “Тінь Галілеянина”. Цю книгу німецький біблійний екзегет написав у 1990 році, пропагуючи історико-критичний аналіз щодо вивчення земного життя та діяльності Ісуса Христа, ґрунтуючись на різноманітних тогочасних писемних джерелах, засобах інформації та археологічних пам’ятках.