Літературний вечір
жовтня 8, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Творчість

1 150x150 Літературний вечір5 жовтня у Львівській православній богословській академії з благословення Високопреосвященнішого Димитрія митрополита Львівського і Сокальського, відбувся літературний вечір, присвячений творчості студентів і викладачів ЛПБА.

Відкриваючи літературний вечір, курсовий наставник 1 курсу ієрей Назарій Лозинський, зазначив, що поезія – це голос душі, це вираження потаємних мрій, переживань та почуттів серця, тому зрозуміти її може лише той, чиє серце відкрите до душевного світу інших.

Доповідь про народження поезії, її значення та види зачитав викладач ЛПБА к.б.н. Яремчук С.М.

Після цього викладачі та студенти читали поезії один одного. Також прийшли на вечір братчики Львівського православного молодіжного братства Пресвятої Богородиці на честь ікони Її “Нев”янучий Цвіт”.

На заході були прочитані вірші викладачів ЛПБА ієр.Назарія Лозинського та Сергія Яремчука, голови прес-служби Львівсько-Сокальської єпархії Луки Карпюка та студентів: Костіва Олега, Ведміцького Володимира, Жука Андрія, а також сестрички Братства Марії Сидір. Вірші декламували викладачі свящ. Назарій Лозинський, Сергій Яремчук та Оксана Кудовба, а також Лука Карпюк, Володимир Ведміцький, Олег Костів, Володимир Жураківський, Іван Чемерис, Андрій Жук, братчики: Юрій Браніцький, Марія Сидір, Дмитро Бартков, Наталя та Таня Алексеєнки.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія