ЛПБА підписала угоду про співпрацю
грудня 11, 2015  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMGP3484 150x150 ЛПБА підписала угоду про співпрацю11 грудня Львівська православна богословська академія підписала угоду про співпрацю із львівською спеціалізованою школою № 37.

Угода передбачає проведення спільних захдів, конференцій, семінарів, пам”ятних вечорів, круглих столів. Також, згідно угоди, студенти Львівської православної богословської академії проходитимуть педагогічну практику у СШ №37, де долучатимуться до організації культурного та духовного розвитку учнів.

Слід сказати, що незадокументована співпраця між навчальними закладами триває вже давно. Благочинний академічного храму прот. Назарій Лозинський постійно відвідує школу в дні державних та церковних свят, благословляє учнів на початку та в кінці навчального року, окроплює святою водою в дні Богоявлення, виступає із лекціями.

Після підписання угоди очільники навчальних закладів – ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк та директор ССШ №37 Володимир Петрович Оверко, а також благочинний академічного храму, завідувач канцелярії ЛПБА прот. Назарій Лозинський – поділились спільними планами та проектами на майбутнє, зокрема обговорили проведення кількох спільних заходів до вшанування пам”яті українського Каменяра – Івана Франка.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія