ЛПБА привітала свого Архіпастиря із ювілеєм
листопада 15, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0626 1024x681 150x150 ЛПБА привітала свого Архіпастиря із ювілеєм13 листопада Львівська православна богословська академія на чолі з ректором митр. прот. Ярославом Ощудляком взяла участь у святкових заходах з нагоди 45-ліття керуючого Львівською єпархією, митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Рудюка.

Розпочались святкування із Божественної Літургії, яку очолив Владика Митрополит у співслужінні Голови інформаційного управління, секретаря Священного Синоду УПЦ КП архієпископа Чернігівського та Ніжинського Євстратія Зорі, а також численного духовенства. За Літургією молився вікарій Волинської єпархії, єпископ Володимир-Волинський Матфей Шевчук, викладачі та студенти ЛПБА.

Під час Літургії Владика Димитрій рукоположив студентів ЛПБА: у сан священика – студента 4 курсу дияк. Олексія Саківа, у сан диякона – студента 3 курсу Андрія Зварича.

Після Літургії Владика Євстратій від імені Святішого Патріарха Філарета та Священного Синоду привітав Ювіляра та вручив високу церковну нагороду.

Привітання Владики продовжились у єпархіальному управлінні. Владику вітали: секретар єпархіального управління митр. прот. Володимир Бачинський від імені духовенства єпархії; ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк від імені викладачів, працівників та студентів Академії; благочинний академічного храму прот. Назарій Лозинський від імені насельників та кліру Свято-Іоано-Золотоустівського монастиря; ключар кафедрального собору митр. прот. Павло Кочкодан від імені штату собору, а також священики і миряни.

 

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія