ЛПБА відвідала делегація з Німеччини
лютого 23, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, Владика Димитрій, музей, Ректор, студенти

127 ЛПБА відвідала делегація з Німеччини23 лютого Львівську православну богословську академію із дружнім візитом відвідала делегація Товариства допомоги Східній Європі (св. Марія-Райне, Німеччина) на чолі із її президентом паном Йозефом Кубереком. Серед делегатів було також два священики.

У рамках відвідин гості поспілкувались із ректором ЛПБА митр. прот. Ярославом Ощудляком, оглянули церковно-археологічний музей, відвідали деякі лекції та розмовляли зі студентами. Також гості подарували для бібліотеки ЛПБА виданий їхньою організацією пам”ятний фотоальбом, присвячений покійному митрополиту Львівському і Сокальському Андрію (Гораку), з яким члени Товариства багато років товаришували.

Після цього гості відвідали Високопреосвященнішого митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у єпархіальному управлінні, де за дружньою розмовою обмінялись подарунками.

Після трапези німецькі друзі помолились над могилою блаженної пам”яті митрополитів Миколая (Юрика) та Андрія (Горака) на Янівському кладовищі Львова.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія