ЛПБА відвідав митрополит Іоан (Яременко)
листопада 5, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0530 1024x681 150x150 ЛПБА відвідав митрополит Іоан (Яременко)4 листопада Львівську православну богословську академію вперше відвідав постійний член Священного Синоду, голова Синодального управління військового духовенства УПЦ КП – митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан (Яременко).

Владика виступив перед студентами ЛПБА із лекцією про важливість тверезого способу життя та його пропаганди серед вірян. Він поділився власним досвідом впровадження ідеї тверезості у своїй єпархії та за її межами, розповів цікаві факти біблійної екзегези, що стосуються ставлення до алкогольних напоїв, дав практичні поради, як священику на парафії працювати із паствою та допомагати алко- і наркозалежним звільнятись від їх пристрастей.

Упродовж лекції викладачі та студенти ставили Владиці запитання.

На завершення проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак подякував Митрополиту Іоану за пізнавальну, цікаву богословську розмову зі студентами та запевнив, що практичні поради Його Високопреосвященства будуть дуже корисними у майбутньому пастирському служінні студентів.

Оскільки Владика Іоан вперше відвідав Академію, то завідувач канцелярії прот. Назарій Лозинський провів йому екскурсію Духовною Школою.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія