Львівська православна академія привітала свого Архіпастиря із тезоіменитством
жовтня 4, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0607 1024x681 150x150 Львівська православна академія привітала свого Архіпастиря із тезоіменитством4 жовтня Православна Церква вшановує святителя Димитрія Туптала, митрополита Ростовського в пам’ять знайдення його святих мощів. Цього дня своє тезоіменитство відзначає керуючий Львівсько-Сокальською єпархією митрополит Димитрій Рудюк.

Львівська православна богословська академія на чолі із ректором прот. Ярославовм Ощудляком долучилась до привітань Архіпастирю. Напередодні, 3 жовтня, ректор та студенти молились за всенічним богослужінням у Свято-Покровському кафедральному соборі.

4 жовтня, у сам день свята, ректор, студенти та деякі викладачі взяли участь у святковій Літургії, яку очолив митрополит Димитрій у співслужінні архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона та запрошеного духовенства.

Після Літургії та подячного молебня владика Іларіон привітав митрополита Димитрія та подарував ікону Богородиці “Страсна” (“Неустанної помочі”).

Від імені кліру кафедрального собру слово привітання зачитав завідувач канцелярії єпархії свящ. Артемій Бабленюк.

Від духовенства м. Львова привітання виголосив прот. Ярослав Дуда – львівський благочинний.

Отець ректор, прот. Ярослав Ощудляк привітав Владику від Духовної Школи.

Високопреосвященніший митрополит Димитрій подякував усім за привітання та, у свою чергу, привітав найстаршого священика Єпархії, настоятеля Свято-Миколаївського княжого храму м. Львова, митр. прот. Володимира Хрептака із 85-літтям.

Усі піснеспіви всенічної та Літургії виконував ансамбль Львівської православної богословської академії під керівництвом благочинного академічного храму прот. Назарія Лозинського.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія