Молебень за єдність християн
січня 28, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

12607267 977493678997439 808252848 n 150x150 Молебень за єдність християнУ львівській митрополичій Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії Римо-католицької Церкви 25 січня відбулося екуменічне богослужіння на завершення Тижня молитов за єдність християн. Перед месою Преосвященний Димитрій, Митрополит Львівський і Сокальський у співслужіні завідувача канцелярії єпархіального управління свящ. Артема Бабленюка, очолив молебень за єдність християн.

Піснеспіви молебня виконували студенти ЛПБА під керівництвом благочинного академічного храму свят. Іоана Золотоустого прот. Назарія Лозинського.

Владика подякував за запрошення до спільної молитви та висловив радість з приводу того, що молитва за мир у нашій країні єднає всіх. Також митрополит висловив сподівання, що Всеправославний собор, який хочуть скликати представники всіх Православних Церков, не стане причиною поглиблення поділу, а  навпаки буде великим кроком в напрямку до єдності.

Далі відбулася спільна Свята Меса, яку очолив Архиєпископ Мечислав Мокшицький. У своїй проповіді владика наголосив на особливій цінності Святого Письма, яке маючи однакове значення для християн всіх традицій, повинно бути реальною підставою для єдності.

Особливого акценту екуменічному богослужінню надав хор Об’єднання незалежних харизматичних християнських церков України Повного Євангелія «Джерело Життя».

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія