На многая літа, отче!
листопада 8, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

Ректор 150x150 На многая літа, отче!Уся повнота Львівської православної богословської академії вітає свого ректора митр. прот. Ярослава Ощудляка із днем народження, засилаючи наступні слова:

Рік за роком, день за днем, година за годиною минає життя людини. Невблаганний час несе за собою наші мрії, бажання та можливості, залишаючи на сторінках серця пам’ять про визначальні віхи особистої історії, кожен рік якої – це нова сторінка Книги Життя.

Ви перегорнули чергову сторінку своєї книги і розпочали нову главу життєпису. Нехай у ній закарбуються тільки добрі події, нехай дорогою життя Вам зустрічаються щирі та зичливі люди, а Ваше обличчя прикрашає усмішка.

Вітаючи Вас, ми дякуємо за спільну працю і просимо у Всемилостивого Бога для Вас міцного здоров’я, здійснення запланованих мрій, успіхів у всіх починаннях, витривалості у випробуваннях долі та незламності перед труднощами життя. Нехай Господь огортає Вас Своєю любов’ю, а Його Пренепорочна Мати покриває святим омофором на многая літа!

7 листопада від імені викладачів, студентів та працівників отця Ректора привітав проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак, також до привітань долучались студенти.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія