На многая літа, Владико!
листопада 13, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

21 150x150 На многая літа, Владико!Львівська православна богословська академія вітає свого Архіпастиря – Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського із Днем Народження!

Сьогодні ми звертаємось до Вас, Владико, словами Святого Апостола Народів: “Ви — наше послання, написане у серцях наших, яке пізнають і читають усі люди; ви показуєте собою, що ви — послання Христове, через служіння …, написане не чорнилом, але духом Бога Живого, не на кам’яних скрижалях, але на плотських скрижалях серця” (2Кор.3:2-3). Це слова, які промовляють наші уста від повноти сердець (Лк.6:45). Споглядаючи Вашу працю для блага Української Православної Церкви ми бачимо, що у житті своєму Ви уповаєте не на власні сили, а на безмежне Боже милосердя, Ви намагаєтесь робити все, що спроможна виконати слабка людська природа, бо пам’ятаєте слова біблійного Мудреця: “Усе, що може рука твоя робити, за силами роби…” (Еккл.9:10).

Тож у цей світлий день бажаємо Вам, щоб Всемогутній Бог благословив Вам прожити ще багато років плідного і щасливого життя, щоб всенаповнююча благодать Пресвятого Духа подавала Вам міцне здоров’я, підтримувала тілесні та духовні сили, а Вічне Божественне Слово дарувало мудрість та надихало на добрі діла для слави Божої і блага Святої Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Іс пола еті, Деспота!

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія