На многая літа, Владико!!!
листопада 13, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Владика Димитрій

митрополит 31 На многая літа, Владико!!!Уся повнота Львівської православної богословської академії УПЦ КП сьогодні, 13 листопада, засилає слова найщиріших привітань Його Високопреосвящентству, Високопреосвященнішому ДИМИТРІЮ, митрополиту Львівському і Сокальському з нагоди Ювілею!

Шлях архіпастиря – це шлях тривог і турбот, випробувань і труднощів, праці і молитви. Архіпастир іде цим шляхом, опираючись на жезл правди і несе на своїх плечах омофор батьківської любові. Його серце горить світильником віри і надії, від якого запалюються тисячі людських сердець Божої пастви.

Ви, Дорогий Владико Митрополите, саме такий Архієрей. Ви справжнє світло Українського Православ’я і сіль Галицької землі! А для Львівської Духовної Школи Ви – батько і владика, який справедливий у любові та милостивий у керуванні.

Нехай же сьогодні Всемилостивий Господь прийме всі молитви, які засилають Йому Ваші вірні чада по всій Львівсько-Сокальській єпархії та Україні. Єдиним серцем і єдиними устами ми бажаємо Вашому Високопреосвященству міцного здоров’я, палкої віри та неминаючої надії. Запевняємо Вас у своїй підтримці та молитві, щоб зростали Ви від сили в силу у силах духовних і тілесних на славу Пресвятої Тройці, Українського Православ’я та Українського Народу!

На многая літа, Владико!!!

Від імені викладачів, студентів та працівників ЛПБА, з любов’ю, повагою та послухом,

Ректор прот. Ярослав Ощудляк

P.S. До привітань Адміністрації Академій приєднується прес-служба ЛПБА. Бажаємо Високопреосвященнішому Владиці Димитрію миру, благословення Божого у всіх починаннях, покрову Пресвятої Богородиці, неустанного піклування Ангела-Хоронителя та вірних друзів на важкій життєвій дорзі! Іс полла, еті Деспота!!!


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія