Нагородження бійця
травня 9, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

5082742 150x150 Нагородження бійця8 травня, у Фомину Неділю, з благословення Високопреосвященного Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського благочинний академічного храму свят. Іоана Золотоустого прот. Назарій Лозинський вручив від імені Його Святості Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України медаль “За жертовність та любов до України” бійцю АТО Киреєву Артуру.

Одночасно високу нагороду від Президента України Петра Олексійовича Порошенка офіцеру вручив голова Львівської Облдержадміністрації Олег Михайлович Синютка.

Нагороджуючи бійця прот. Назарій наголосив на тому, що попри видимі нагороди Церква має для своїх чад вищу невидиму нагороду – святу молитву. “Будьте певні, що у Львові, в Україні, та за її межами постійно підноситься молитва за тих, хто захищає свою Державу та за тих, хто відбув свій останній бій. Пам’ятайте, – зазначив отець благочинний,- що слова “Христос Воскрес!”, які лунають цими днями, дають нам надію і впевненість, що після найстрашнішої Голгофи завжди наступає Воскресіння”. На знак молитви прот. Назарій подарував бійцю диптих ікон.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія