Нарада Адміністрації ЛПБА
вересня 5, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Владика Димитрій, Ректор

Академія 150x150 Нарада Адміністрації ЛПБА4 вересня у Львівській православній богословській академії УПЦ КП відбулась нарада Адміністрації Академії, яку провів керуючий Львівсько-Сокальською єпархією Високопреосвященніший Митрополит Димитрій.

На нараді також були присутні вікарій Львівської єпархії єпископ Городоцький Юліан та секретар єпархії митр. прот. Володимир Бачинський.

Під час наради було обговорено ряд питань, що стосуються дисциплінарного та богослужбового життя Академії. Зокрема Владика Димитрій прийняв деякі кадрові рішення. Зокрема:

  1. Від обов’язків настоятеля академічного храму святителя Іоана Золотоустого був звільнений Преосвященний єпископ Юліан;
  2. На посаду благочинного храму призначений викладач ЛПБА свящ. Андрій Лотоцький.
  3. Інспектор ЛПБА прот. Василь Ховзун переведений на посаду завідувача архівом ЛПБА.
  4. Посаду інспектора ЛПБА обійняв свящ. Андрій Лотоцький.
  5. Штатними священиками у академічний храм призначені викладач ЛПБА свящ. Назарій Лозинський та головний редактор інтернет-радіостанції “Град Лева” свящ. Віктор Кайда.

Також Владика Митрополит прийняв на посаду викладача Біблійної історії диякона Артема Бабленюка та задовольнив прохання про звільнення за станом здоров’я із посади викладача історії УПЦ прот. Степана Михалка.

У заключному слові Митрополит Димитрій дав вказівки новопризначеним священикам щодо їх діяльності в Академії та академічному храмі, накреслив своє бачення упорядкування богослужбової та виховної частини у Духовній Школі та визначив межі і порядок співжиття Свято-Іоано-Золотоустівського монастиря і Львівської православної богословської академії.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія