Науково-практичний семінар
грудня 6, 2019  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 03134 150x150 Науково практичний семінар6 грудня на кафедрі богослів’я та філософії відбувся науково-практичний семінар “Морально-етичні проблеми в добу глобалізації: філософсько-релігійний вимір”, який провела доцент кафедри кандидат філософських наук Оксана Онищук.trans Науково практичний семінар

Студенти 4 курсу підготували презентації та доповіді в рамках загальної теми семінару і обговорили основні питання, що виникли під час дискурсу.

Науково-практичний семінар
травня 21, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події

113 150x150 Науково практичний семінар21 травня у Львові відбувся міжконфесійний науково-практичний семінар на тему “Захист прав дітей”. На цьому семінарі від Львівсько-Сокальської єпархії взяли участь: голова єпархіального відділу у справах сім’ї та молоді ієрей Назарій Лозинський, благочинний Радехівського благочиння прот. Зиновій Середницький, священик Львівського благочиння ієрей Петро Політило, працівник прес-служби ЛПБА, студент 1 курсу Макарчук Василь.

Метою даного семінару було поглибити у суспільстві свідомість про відповідальність за виховання молодого покоління у дусі християнської моралі та пошанування християнських традицій, притаманних українському народові.

Посилену участь у семінарі взяли також керівники і представники регіональних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування Львівської області. Тому цілями науково-практичного семінару стало об’єднання зусиль державних та церковних структур для поглиблення та розвитку оптимальної стратегії захисту прав дітей; збереження традицій української сім’ї та пошанування гідності дитини.

Семінар готувала нарадча група, до складу якої увійшли представники основних конфесій регіону. Від УПЦ КП – ієрей Назарій Лозинський, від УАПЦ – прот. Михайло Гачан, від УГКЦ – п. Анна Боднар, від УПЦ МП – диякон Михайло Коник.

У першій частині семінару доповідали представники державних організацій, зокрема голова Обласного центру соціальних служб п. Ярослав Бордіян та голова міського центру п. Оксана Рубай.

У другій частині про діяльність відповідних єпархіальних управлінь доповідали представники Церкви. Свящ. Назарій Лозинський, зокрема, у своїй доповіді наголосив на важливості співпраці регіональних соціальних служб із місцевими парафіяльними священиками та окреслив діяльність Львівсько-Сокальської єпархії у цьому напрямку.

На закінчення своєї роботи учасники семінару прийняли спільне звернення до голів Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Нарадча група на цьому не закінчила своєї роботи, але продовжує працювати у посиленому режимі над іншими питаннями соціального характеру у контексті співпраці Церкви і Держави.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія