Науковий працівник ЛПБА прочитав курс лекцій в Ганноверському університеті
липня 25, 2016  |  Автор: прот. Михаїл Сивак  |  Богослов'я

ST 0.8 150x150 Науковий працівник ЛПБА прочитав курс лекцій в Ганноверському університеті

В рамках співпраці між Львівською православною богословською академієї та інститутом богослів‘я та релігієзнавства університету імені Лейбніца міста Ганновера науковий працівник кафедри Священного Писання Старого та Нового Завіту протоієрей Андрій Федчишин провів спільний семінар з католицьким професором Алоісом Стімпфле на тему «Раннє християнство в контексті свого часу» під час весняно-літнього симестру (7 квітня – 14 липня) 2016 року.

 Під час лекцій, які проводились почергово між нашим науковцем і німецьким професором, висвітлювалася проблематика зародження та розвитку християнства з боку як Західної так і Східної Церков, в прямому порівнянні їхніх основних догматичних засад. При цьому використовувалися передові методи біблійної екзегези дослідження текстів Нового Завіту православних, католицьких та протестантських богословів.

Цей курс лекцій був призначений для випускників фаху католицького богослів‘я та релігієзнавства, які в скорому часі стануть викладачами (в Німеччині вчителі вивчають два предмети)  в середніх школах та гімназіях, тому в програму семінару входили прикладні заняття по богослів‘ю на прикладі новітньої богословської літератури для школярів. Як приклад для учнів середніх класів, були обговорені витяги з книги професора А. Стімпфле «Діти з Остії» (Остія була портовим містом Риму), а для старшокласників – німецькі студенти почули уривки перекладів з книги проректора ЛПБА протоієрея Михайла Сивака «Анатомія і психологія сімейного конфлікту» (друге, оновлене видання 2016 року).

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія