Науковий семінар
березня 31, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія

Семінар 1 Науковий семінар31 березня у Львівській православні богословській академії УПЦ КП продовжив роботу постійнодіючий науковий семінар для викладачів. Доповідь “Алкоголь та його вплив на тілесний і моральний стан людини” виголосив викладач морального богослов’я кандидат богословських наук свящ. Іван Голуб.

У своєму виступі доповідач порушив такі важливі питання із життя сучасного суспільства, як вплив алкоголю на людину, наслідки алкоголізму для хворого та його сім’ї, біблійний та святоотцівський погляд на акоголізм, боротьба священика з акоголізмом серед пастви.

семінар 22 Науковий семінарПісля доповіді відбулась невелика дискусія, під час якої учасники, а серед них вперше були і студенти, отримали вичерпні відповіді на питання про важкість гріха алкоголізму, види епітимії через цю пристрасть та спробували визначити практичні поради для боротьби із нею.

На наступному засіданні наукового семінару доповідь із історії Древньої Церкви виголосить викладач ЛПБА к.б.н. свящ. Любомир Хомин.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія