Паломницька поїздка у Манявський монастир
жовтня 30, 2019  |  Автор: Роман Харівський  |  Статті

DSC 00023 150x150 Паломницька поїздка у Манявський монастир28 жовтня 2019 року студенти Львівської православної богословської академії з благословення Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія на чолі з викладачем Священного Писання Старого Завіту протоієреєм Андрієм Лотоцьким відвідали з паломницькою поїздкою Український Афон – Хресто-Воздвиженський Манявський чоловічий монастир. Також участь у подорожі взяв черговий інспектор ЛПБА Володимир Венгрин.

Прибувши у монастир, паломники звершили акафіст Пресвятій Богородиці перед Її іконою “Манявська”, що знаходиться у центральному храмі і відслужили разом з братією монастиря Божественну Літургію, під час якої приступили до таїнства покаяння і причастилися Тіла і Крові Господніх. Після Літургії ієромонах Варлаам провів екскурсію монастирем та ознайомив студентів з історією і сучасним станом монастиря, розповів про ікону Матері Божої  ”Ізбавительниці”, яка у 2003 році чудесним способом потрапила у монастир. Помолившись у інших храмах обителі, паломники пішли до блаженного каменя, де відслужили подячний молебень.

Також студенти відвідали один зі скитів монастиря –  Свято-Преображенський, де помолились, приклались до ікон та, поспілкувавшись із отцем Аліпієм, помолились на могилі послушника Тараса. Повернувшись у монастир, паломники пообідали у монастирській трапезній, поспілкувались з братією монастиря і отримали благословення від Митрополита івано-Франківського та Галицького Іосафа – настоятеля монастиря. Дорогою назад студенти відвідали в Івано-Франківську Свято-Троїцький кафедральний собор ПЦУ. І з духовною радістю, піднесенням і молитвою вирушили до Львова.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія