Паломництво до святинь Почаєва
березня 23, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0219 1024x6811 150x150 Паломництво до святинь Почаєва23 березня 2016 року студенти Львівської православної богословської академії з благословення Високопреосвященнішого митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, під керівництвом ректора прот. Ярослава Ощудляка та викладача ЛПБА прот. Андрія Лотоцького здійснили паломницьку поїздку до святинь м. Почаїва (Тернопільська обл.).

Після прибуття на територію Лаври братія ЛПБА помолилися на Літургії Ранішосвячених Дарів та приклались до святинь Успенського Собору.

Після богослужіння екскурсовод провів для студентів територією лаври екскурсію, розповівши цікаві факт з історії виникнення, розбудови та теперішнього стану храмів та інших допоміжних прибудов на території Лаври. Також під час ескурсії браття мали можливість приклонитися та помолитися біля раки святих подвижників святині: преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, та дізналися короткі відомості з земного життя святих.

Після Успенської Лаври паломники відвідали Свято-Духівський Скит, в якому паломники приклонилися до святинь, попили святої води, яка наповнює 120-ти метрову криницю монастиря та, зробивши кілька фото на пам’ять, вирушили у дорогу.

Також браття мали можливість відвідати місце упокоєння братії Почаївської Лаври, а також побували на могилі преп. Амфілохія Почаївського, мощі якого перебували там до 2002 р. Ознайомившись з історією цвинтаря та похованнями, студенти вирушили до наступної святині — монастиря св. Анни. Там студенти та викладачі ЛПБА приклонились до місцевих святинь і занурювалися у святе джерело праведної Анни, після чого, сповнені духовної радості та піднесення, повернулись до Академії.

Учасники поїздки висловлюють, щиру подяку Високопреосвященнішому митрополиту Львівському і Сокальському Димитрію, ректору ЛПБА УПЦ КП прот. Ярославу Ощудляку та викладачу прот. Андрію Лотоцькому за організацію незабутньої поїздки.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія