Підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА
травня 29, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 3246 150x150 Підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА29 травня у Львівській православній богословській академії відбулось підсумкове засідання Вченої Ради, яке очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій Рудюк.

Зі вступним словом виступив ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, який оголосив порядок денний та запросив до доповіді першого проректора ЛПБА прот. Михайла Сивака.

Отець проректор доповів про успішність студентів стаціонару та заочного відділення. За результатами доповіді о. Михаїла Вчена Рада прийняла відповідні рішення щодо перездач заборгованостей, переведення студентів на наступні курси та про випускників бакалаврату і магістратури.

Після доповіді о. Проректора про дисципліну доповіли чергові інспектори: прот. І. Сав’як, прот. А. Лотоцький, прот. Н. Лозинський та О. Я. Костів. Владика Митрополит наголосив на необхідності введення в духовному навчальному закладі посади проректора з виховної роботи.

Опісля отець Ректор доповів щодо підготовки процесу ліцензування Львівської православної богословської академії.

Наостанок о. Ректор прот. Ярослав Ощудляк оголосив розпорядок святкування випуску в Академії 1 червня, подякував Митрополиту Димитрію за піклування, викладачам за працю та побажав усім гарного відпочинку на канікулах.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія