Підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА
травня 24, 2018  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 2880 150x150 Підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА24 травня у Львівській православній богословській академії відбулось підсумкове засідання Вченої Ради.

Відкрив засідання ректор ЛПБА кандидат богословських наук митр. прот. Ярослав Ощудляк, який передав присутнім благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Рудюка та оголосив порядок денний.

Із доповіддю про закінчення 2017-2018 навчального року та успішність студентів виступив перший проректор ЛПБА кандидат богословських наук прот. Михайло Сивак.

Тоді Вчена Рада затвердила протокол засідання спеціалізованої вченої ради із захисту кваліфікаційних досліджень, який зачитав учений секретар кандидат богословських наук прот. Любомир Хомин.

Про загальний стан дисципліни та поведінку окремих студентів доповів старший інспектор прот. Андрій Лотоцький.

Після цього декан богословського факультету кандидат наук з богослов’я прот. Назар Лозинський доповів Ученій Раді про хід подання документів на отримання ліцензії на освітню діяльність, черговим кроком до чого стала реєстрація ЛПБА в Єдиній дердавній електронній базі освіти.

Після цього із доповіддю виступив ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, який повідомив викладачів про випуск у ЛПБА, накреслив план вступної кампанії, доповів про проведені ремонтні роботи у технічних приміщеннях академії та, вітаючи всіх із закінченням навчального року, подякував за жертовну працю.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія