Підсумкове засідання Вченої ради ЛПБА
грудня 27, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

18 150x150 Підсумкове засідання Вченої ради ЛПБА27 грудня у Львівській православній богословській академії в присутності Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського відбулось підсумкове засідання Вченої ради ЛПБА.

На порядку денному, який оголосив на початку засідання ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, було декілька питань.

У першу чергу о.Проректор прот. Михайло Сивак доповів про успішність студентів за результатами першого семестру.

Також Вчена рада розглянула прохання студентів щодо затвердження тем кваліфікаційних досліджень, було розглянуто і затверджено протоколи кафедр, засідання яких відбули напередодні.

На розгляд Вченої ради о.Проректор представив рукопис своєї монографії, який Вчена рада рекомендувала до розгляну Видавничого відділу УПЦ КП та друку.

Наступним питанням порядку денного було питання наукової та суспільної діяльності викладачів ЛПБА. Для оцінювання такої діяльності Канцелярія Академії (за практикою державних ВУЗів) розробила нормативні норми оцінювання викладача. Ці нормативні норми у формі анкети було роздано кожному викладачеві для визначення його рейтингу.

Після цього о. Ректор представив до затвердження плани наукових заходів, розклад наукових семінарів для викладачів та навчальний розклад на другий семестр.

На закінчення засідання із привітальним словом звернувся до викладачів д-р митрополит Димитрій. Владика подякував усім за віддану працю, але одночасно наголосив на постійній самоосвіті та вдосконаленні наукового рівня кожного викладача. Також Високопреосвященніший Владика поділився своїми планами на майбутнє і своїм баченням навчально-наукового процесу в Академії та привітав усіх із наступаючим Новим 2014 роком і Різдвом Христовим, вручивши солодкі подарунки.

Після засідання Вченої Ради ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк показав Владиці Димитрію одну із відреставрованих аудиторії.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія