Початок навчального року у ЛПБА
вересня 6, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Статті

DSC 0206 Початок навчального року у ЛПБА1 вересня 2011 року у Львівській православній богословській академії УПЦ КП, як і більшості інших навчальних закладах України, розпочався черговий навчальний рік.
Святкування Дня Знань очолив Високопреосвященніший Димитрій (Рудюк), митрополит Львівський і Сокальський, який із ректором ЛПБА митр. прот. Ярославовм Ощудляком, проректором свящ. Михаїлом Сиваком та викладачами у священичому сані звершив молебень на початок навчального року.

DSC 0207 Початок навчального року у ЛПБАПісля молебня Владика Митрополит звернувся до усіх присутніх — викладачів, студентів та батьків — з повчальним батьківським словом, у якому наголосив на важливості у сучасному секуляризованому суспільстві якісної богословської освіти. “Богословська освіта вимагає дуже серйозної підготовки, внутрішнього і зовнішнього налаштування, тому що це освіта не проста, і те, що ви обираєте цей шлях,— звернувся Владика до першокурсників,— це важливий вибір, бо цей шлях важкий, тернистий шлях. Наші духовні навчальні заклади тримаються на трьох підвалинах — освіті, просвітленні і вихованні. Оці всі три підвалини є основою богословських навчальних закладів. І дуже важливо цих трьох підвалин дотримуватись і усвідомлювати їх, тому що навчальний процес дуже близько стоїть із виховним процесом, із послухом у духовному навчальному закладі”.

DSC 0210 Початок навчального року у ЛПБАТакож Архіпастир звернув особливу увагу викладачам на особистій відповідальності за якість освіти у навчальному закладі та на належній богословській підготовці студентів. Закликаючи на усіх Боже благословення, Владика побажав не розтрачати того ентузіазму та піднесення, які переповнюють усіх у перші дні навчального року.
Із подячним словом до Високопреосвященнішого митрополита Димитрія звернувся ректор прот. Ярослав Ощудляк. Отець ректор запевнив Владику у наполегливості та відданості важливій справі духовного просвітництва у Львівській Духовній Школі. Він просив Владику не забувати адміністрацію, викладачів та студентів у своїй храмовій і приватній святительській молитві та морально і духовно підтримувати усі благі починання професорсько-викладацького складу. Отець ректор щиро подякував Владиці за постійну турботу про Львівську православну богословську академію у її науково-виховному житті.

DSC 0216 Початок навчального року у ЛПБАDSC 0223 Початок навчального року у ЛПБАDSC 0237 Початок навчального року у ЛПБАDSC 0245 Початок навчального року у ЛПБАПісля цього Владика окропив усіх присутніх святою водою, а отець-проректор свящ. Михаїл Сивак вручив від імені Академії для студентів першого курсу пам’ятні подарунки – молитовники, а усім іншим – іконки.

На завершення усі учасники свята початку навчального року стали до спільної фотографії.

Прес-служба ЛПБА

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія