Початок навчального року у ЛПБА
вересня 1, 2010  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Статті  |  викладачі, Владика Димитрій, Ректор, студенти

IMG 8309.JPG Початок навчального року у ЛПБА1 вересня Львівська православна богословська академія, як і інші навчальні заклади України, розпочала новий навчальний рік. Цей, 2010 рік, є ювілейним, двадцятим, для львівської духовної школи. Знаменно, що саме свій двадцятий ювілей Академія розпочала із новим правлячим архіпастирем митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм (Рудюком).

Урочистості розпочались молебнем, після якого владика звернувся до присутніх із повчальним батьківським словом. Владика наголосив на тому, що духовна школа – це насамперед матір, яка виховує своїх дітей, яка дає знання богословських та суспільних наук і яка навчає жити, згідно Святого Письма і Святого Передання. Митрополит застеріг молодих студентів, особливо першого курсу, від юнацького максималізму, від неконтрольованого запалу, який легко може перерости у марнославство. Владика нагадав викладачам про їх відповідальну місію – плекання і виховання молодих душ, про ретельність у нелегкій викладацькій праці.

Дякуючи владиці митрополиту за теплі і щирі повчальні слова, отець ректор прот. Ярослав Ощудляк наголосив на особистій праці кожного викладача, працівника і студента Духовної школи. Отець протоієрей закликав студентів не втрачати віри в себе, не втрачати надії і не зневірятись у бурхливому морі життя, а пам’ятати слова апостола Павла: “Все можу в Христі Ісусі, який мене зміцнює”.

На закінчення Владика митрополит благословив усіх та окропив викладачів і студентів святою водою, після чого усі учасники святкування зробили спільне пам’ятне фото.

Назар Лозинський

1 150x150 Початок навчального року у ЛПБА    2 150x150 Початок навчального року у ЛПБА3 150x150 Початок навчального року у ЛПБА4 150x150 Початок навчального року у ЛПБА5 150x150 Початок навчального року у ЛПБА6 150x150 Початок навчального року у ЛПБА


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія