Початок навчального року в ЛПБА
вересня 1, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0152 1024x681 150x150 Початок навчального року в ЛПБА1 вересня у Львівській православній богословській академії розпочався новий 2016-2017 навчальний рік.

Розпочалось святкування Дня Знань молебнем на початок навчального року, який очолив керуючий Львівсько-Сокальською єпархією Високопреосвященний митрополит Димитрій Рудюк. Зустрічаючи Владику, отець ректор прот. Ярослав Ощудляк, попросив Архіпастиря піднести свої молитви за усіх, хто навчають, навчались і навчаються у Львівській Духовній Школі. Разом з о. Ректором Владиці-Митрополиту співслужили: єпархіальний благочинний прот. Володимир Бачинський, проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак, львівський благочинний прот. Ярослав Дуда, насельники Свято-Іоано-Золотоустівського монастиря архімандрит Паїсій (Кухарчук) та ієромонах Феофіл (Бліщ), а також викладачі ЛПБА.

Уставні многоліття виголосив клірик академічного храму диякон Володимир Віняр.

Після молебня митрополит Димитрій звернувся до присутніх із повчальним словом, у якому особливу увагу звернув на важливість освіти, виокремлюючи богослів’я, як особливу та унікальну галузь науки.

Отець ректор подякував Владиці за святительсьву молитву, архіпастирське слово та батьківське піклування і вручив букет квітів.

Наостанок Владика окропив усіх святою водою.

Після богослужіння у храмі митрополит Димитрій оглянув оновлені аудиторії та професорську ЛПБА, поспілкувався з викладачами і студентами та уділив усім архіпастирське благословення.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія