Поїздка до Києва!
жовтня 26, 2010  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Статті  |  Владика Димитрій, Київ, КПБА, паломництво, Патріарх, студенти

У Києві Поїздка до Києва!Уже давно студенти Львівської православної богословської академії виявили бажання відвідати сивочолий Київ, побачити столицю Української Держави, подивитись на життя киян… І така нагода випала саме цього місяця, у дні, коли наш український Патріарх відзначає 15-ліття інтронізації.

21 жовтня з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія група студентів на чолі із викладачем ЛПБА, курсовим наставником 4 курсу Назарієм Лозинським із Львівського залізничного вокзалу вирушила до Києва. У серцях – радість, на обличчях – усмішки, в душі – світле чекання…Київ 1 Поїздка до Києва!

Поїзд прибув за графіком, із нього вийшли напівсонні пасажири, але сонячне небо і свіжість ранку підбадьорили і додали радості. Найперше паломники вирушили до Київської православної богословської академії, де проректор з навчальної роботи прот. Ярослав Романчук розмістив їх у гуртожитку. Залишивши свої речі, студенти попрямували до Свято-Володимирського патріаршого кафедрального собору, де вперше молились за патріаршою Святою Літургією. Під час запричасного владика Димитрій, провів своїх студентів до Його Святості і Назарій Лозинський від їх імені привітав Патріарха Філарета із 15-літтям інтронізації та вручив букет білих троянд, після чого усі підійшли під благословення. Ця подія не зітреться із пам’яті молодих сердець!

Київ 4 Поїздка до Києва!Після закінченні Літургії та обіду у трапезній КПБА паломники вирушили до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, де поклонились святим нетлінним мощам святих отців, що у Ближніх і Дальніх печерах спочивають. У ці хвилини особливо гостро відчувалась єдність Неба і землі, єдність світу живих і світу спочилих… На завершення екскурсійного дня хлопці відвідали музей Великої Вітчизняної війни.

Наступний день приніс нові оглядини, нові враження. Прочани відвідали Андріївський узвіз, Поділ, набережну Дніпра, Володимирську гірку, стадіон “Динамо”, Будинок Уряду, Верховну Раду України, Маріїнський палац тощо. Увечері студенти молились за Всенічним богослужінням у Свято-Михайлівському соборі, яке очолив намісник обителі єпископ Вишгородський Агапіт.Київ 2 Поїздка до Києва!

У неділю в рамках відвідин Свято-Михайлівського Видубицького монастиря паломники молились за Божественною Літургією у Свято-Георгіївському храмі святої обителі. Богослужіння очолив благочинний монастиря ігумен Митрофан (Бутинський). Після смачного обіду в трапезній монастиря та прогулянки у Ботанічному саду усі повернулись у КПБА та, зібравши речі, вирушили на вокзал.

Київ зачаровував благодаттю святинь, величчю храмів, красою осінніх парків. А особливо він залишив найкращі спогади і незгладний слід на серці від зустрічі з Його Святістю, Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом. Але повертатись хотілось, повертатись туди, де твій дім, де тебе чекають і люблять, де залишилась твоя Alma Mater – рідна Духовна Школа!

Київ 3 Поїздка до Києва!На завершення студенти складають щиру подяку своєму Архіпастирю владиці Димитрію за любов, увагу та батьківське піклування про них і благословення відвідати святині Києва.

студент 2 курсу ЛПБА

Кот Григорій

 

 

 

 

 

 

Київ 51 Поїздка до Києва!   Київ 72 Поїздка до Києва!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Київ 61 Поїздка до Києва!Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія