Поминання родини Нижанківських
листопада 25, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

214 150x150 Поминання родини НижанківськихЗгідно рішення Львівської обласної ради 2013 рік на Львівщині проголошено Роком відомої української родини Нижанківських. Представники цієї родини творили, працювали, захищали інтереси українців на всіх етапах розбудови Української держави. Значний вклад цієї сім’ї і на духовній ниві. Родина Нижанківських тісно пов’язана з іншими священичими родинами – Тишинськими, Лозинськими, Шухевичами, Селезінками, Бобикевичами, Григоровичами, Джулинськими, Тягнибок-Королевичами, Лаголами, Стоцькими, Івасиками, Яросевичами.

У Княжому храмі Св. Миколая Чудотворця, що у місті Львові, протягом 1945-1957 років, служив Богові представник родини Нижанківських – отець Микола Яросевич.

На відзначення року родини Нижанківськх, 24 листопада 2013 року, на Личаківському цвинтарі в каплиці, де знаходиться прах Президента ЗУНРу Євгена Петрушевича, відбулася панахида за представниками цієї родини. Від УПЦ КП участь у поминаннях взяв викладач ЛПБА, священик церкви Св. Миколая о. Петро Політило.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія