Празник у храмі Всіх українських святих
червня 11, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Владика Димитрій, Ректор

114 150x150 Празник у храмі Всіх українських святих10 червня ректор Львівської православної богословської академії митр. прот. Ярослав Ощудляк співслужив за богослужінням у храмі Всіх українських святих у м.Львові (вул. Миколайчука).

Святкову Літургію очолив керуючий Львівсько-Сокальською єпархією Високопреосвященніший митрополит Димитрій (Рудюк).

Владиці митрополиту також співслужили викладачі ЛПБА – митр. прот. Ярослав Дуда, прот. Віктор Феденьків (настоятель храму Всіх українських святих), економ ЛПБА прот. Ігор Михайлів, протод. Семен Пігура.

Прикрасив Літургію чудовим співом відомий октет “Орфей”.

За богослужінням митрополит Димитрій нагородив настоятеля храму прот. Віктора Феденьківа правом носіння хреста з оздобами.

Після Літургії Архіпастир виголосив повчальне слово про значення для кожного християнина молитов святих, про небесних покровителів кожної людини та про допомогу святих угодників Божих у нашому подвигу спасіння.

На завершення настоятель храму прот. Віктор Феденьків подякував владиці митрополиту за відзначення його високою церковною нагородою та за нагородження орденами і благословенними грамотами меценатів, будівничих і украсителів храму Всіх українських святих.

На завершення Високопреосвященній Владика очолив богослужіння водосвятного молебня та окропив численних віруючих свяченою водою.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія